01/06/2009

Sony Ericsson Satio – multimedia w jednym miejscu

Przeżyj unikalne doświadczenie multimedialne z telefonem Satio.  Poczuj przyjemność z oglądania filmów, seriali telewizyjnych i teledysków na 3,5-calowym ekranie o kryształowo czystej jakości, w formacie szerokiego ekranu 16:9.  Dodatkowo aparat fotograficzny o rozdzielczości 12,1 MPix uchwyci niezapomniane momenty.

Sony Ericsson przedstawił telefon Satio, początkowo wprowadzony w Barcelonie jako „Idou”, ma wyznaczać przyszłość mobilnej rozrywki. Będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy w autobusie lub nadrobić oglądanie odcinków seriali telewizyjnych podczas przerwy obiadowej – a wszystko to dzięki telefonowi Satio.

satio1satio3

„Z telefonem Satio będziesz mógł cieszyć się każdą formą rozrywki, o każdej porze i w dowolnym miejscu. Czy będzie to muzyka czy filmy, tylko jedno dotknięcie będzie dzieliło Cię od ulubionej rozrywki”, powiedział Fredrik Mansson, Market Business Manager w Sony Ericsson. „Po prostu dotknij ikonę wybranego filmu wideo lub muzyki bezpośrednio na ekranie. Unikalne, w pełni dotykowe menu multimedialne, panele ustawione jako ulubione oraz odtwarzacz muzyczny zapewnią wyjątkowe doświadczenie multimedialne. Zrobienie doskonałych zdjęć z aparatem fotograficznym o rozdzielczości 12.1 MPix, z intuicyjnym, dotykowym ogniskowaniem oraz ksenonową lampą błyskową jest teraz czystą przyjemnością. Zdjęciami możesz dzielić się z przyjaciółmi poprzez swój profil na portalu społecznościowym, możesz drukować odbitki zdjęć w dużym formacie, a także dodawać bezpośrednio do zdjęć komentarze.”

Będziesz mógł wgrywać muzykę, filmy bądź gry z areny PlayNow, aby w pełni dostosować telefon Satio do swoich indywidualnych potrzeb. Arena PlayNow™ zapewnia pełen zakres mobilnej rozrywki do pobrania na komputer czy  telefon komórkowy, między innymi, specjalnie skomponowane dzwonki muzyczne, pliki muzyczne, a także zasoby muzyczne DRM-free i listy wykonawców z całego świata, do zasilenia funkcji TrackID.

satio5

satio4•    Prawdziwy, szeroki ekran w formacie16:9, rozmiarze 3,5 cala – abyś mógł cieszyć oczy filmami
•    Wyrażaj siebie poprzez obrazy – aparat fotograficzny o rozdzielczości 12.1 MPix, z intuicyjnym, dotykowym ogniskowaniem, ksenonowa lampą błyskową i funkcjami:  wykrywania twarzy i usmiechu („Smile Detection”)
•    Albumy w sieci z wiadomościami – przemawiaj obrazami i podziel się tym, co przeżywasz
•    Intuicyjne, w pełni dotykowe menu multimedialne – dotykaj bezpośrednio na ekranie ikon swoich ulubionych multimediów – począwszy od stron internetowych, poprzez zdjęcia, a skończywszy na plikach danych multimedialnych
•    System operacyjny Symbian Foundation – tysiące aplikacji dostępnych online
•    Odtwarzacz muzyczny – będziesz mógł z przyjemnością słuchać ulubionych utworów

satio2Aby słuchać muzykę w czystej jakości, możesz połączyć Twój telefon Satio z najmniejszym zestawem słuchawkowym dostępnym na rynku – bezprzewodowymi słuchawkami stereo HBH-IS800. Gdy zależy Ci na maksymalnym mobilnym doświadczeniu wizualnym, zastosuj podstawkę do oglądania filmów wideo IM920.

Telefon Satio posiada następującą charakterystykę GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSDPA 850/900/2100. Model Satio będzie dostępny na wybranych rynkach od początków 4 kwartału w kolorach: czarnym, srebrnym i bordo.