14/04/2010

Stacja dokująca Sony RDP-XF100iP dla produktów Apple’a

Dźwięk z iPod’a lub iPhone’a może teraz brzmieć jeszcze lepiej, a to za sprawą nowego doku Sony RDP-XF100iP. Wzmacniacz cyfrowy zwraca uwagę dużą – wynoszącą 2 x 20 W mocą wyjściową. W doku zastosowano również, charakterystyczny dla sprzętu Hi-Fi, dwuportowy głośnik o dużej amplitudzie i z długim kanałem akustycznym.

Aby ułatwić użytkownikowi uzyskanie oczekiwanego brzmienia, urządzenie jest wyposażone w cyfrowy procesor sygnałów, który pozwala na wybór pięciu trybów dźwięku (między innymi: rock, pop, jazz, wokal). Dok ma również wbudowane radio UKF.

RDP-XF100 to urządzenie z takimi akcentami jak dotykowe przyciski czy wyświetlacz OLED. Ważną dla estetyki cechą jest możliwość schowania nieużywanej podstawki dokującej.

W odróżnieniu od wielu innych doków z głośnikami wyższej klasy, model XF100 jest wyposażony w akumulator. Wystarcza do 7 godzin ciągłego odtwarzania.

Dok XF100 współpracuje z telefonami iPhone 3GS i ze wszystkimi nowymi modelami iPodów. Dla łatwiejszego sterowania odtwarzaniem nagrań jest dostarczany z bezprzewodowym pilotem.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   iriver Candy Bar T8 w ośmiu intensywnych kolorach

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...