14/04/2010

Stacja dokująca Sony RDP-XF100iP dla produktów Apple’a

Dźwięk z iPod’a lub iPhone’a może teraz brzmieć jeszcze lepiej, a to za sprawą nowego doku Sony RDP-XF100iP. Wzmacniacz cyfrowy zwraca uwagę dużą – wynoszącą 2 x 20 W mocą wyjściową. W doku zastosowano również, charakterystyczny dla sprzętu Hi-Fi, dwuportowy głośnik o dużej amplitudzie i z długim kanałem akustycznym.

Aby ułatwić użytkownikowi uzyskanie oczekiwanego brzmienia, urządzenie jest wyposażone w cyfrowy procesor sygnałów, który pozwala na wybór pięciu trybów dźwięku (między innymi: rock, pop, jazz, wokal). Dok ma również wbudowane radio UKF.

RDP-XF100 to urządzenie z takimi akcentami jak dotykowe przyciski czy wyświetlacz OLED. Ważną dla estetyki cechą jest możliwość schowania nieużywanej podstawki dokującej.

W odróżnieniu od wielu innych doków z głośnikami wyższej klasy, model XF100 jest wyposażony w akumulator. Wystarcza do 7 godzin ciągłego odtwarzania.

Dok XF100 współpracuje z telefonami iPhone 3GS i ze wszystkimi nowymi modelami iPodów. Dla łatwiejszego sterowania odtwarzaniem nagrań jest dostarczany z bezprzewodowym pilotem.