08/02/2013

Tracer JoyTouch – zmień swój tablet i telefon w mobilną konsolę do grania

Tracer wprowadził do sprzedaży ciekawe rozwiązanie dla fanów mobilnego grania – mini dżojstiki z serii JoyTouch. Modele STAMP i SPRING to uniwersalne kontrolery, które nie wymagają zasilania i działają praktycznie z dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w dotykowe, pojemnościowe ekrany, w tym smartfony i tablety z systemami iOS, Android oraz Windows Phone.

 

Dżojstiki z serii JoyTouch zapewniają wysoką precyzją i sprawdzą się w różnego rodzaju grach – od prostych platformówek, poprzez gry RPG a na symulatorach kończąc.

JoyTouch STAMP, pod względem designu nawiązuje do tradycyjnych dżojstików. Aluminiowa konstrukcja oraz bardzo mocna przyssawka gwarantują stabilne i precyzyjne działanie kontrolera. Model ten dostępny jest w dwóch rozmiarach, na: – tablet (większy) i smartfon (mniejszy).


Drugi z modeli, JoyTuch SPRING, to konstrukcja przypominająca analogowe gałki wykorzystywane we współczesnych gamepadach. Dwie przyssawki oraz wysokiej klasy tworzywo, z którego wykonany jest kontroler, oferują niedostępny dotychczas komfort mobilnego grania. SPRING, podobnie jak STAMP, kupimy w dwóch rozmiarach – tabletowym i smartfonowym.


Do każdego zakupionego mini dżojstika Tracer JoyTouch otrzymujemy woreczek – etui gratis. Sugerowana cena modelu STAMP i SPRING to 25 złotych brutto. Mini dżojstiki Tracer objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.