24/04/2012

Uniwersalny pokrowiec Cygnett Explorer

Uniwersalny pokrowiec Cygnett Explorer jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi o wymiarach do 85 x 63 x 25mm. W etui można wygodnie przechowywać i przenosić, takie urządzenia jak aparat, nawigacja GPS, odtwarzacz mp3 czy PDA.

Cygnett Explorer to uniwersalne etui, które może być z powodzeniem wykorzystywane do ochrony popularnych urządzeń mobilnych, takich jak aparaty, odtwarzacze mp3, nawigacje GPS czy PDA. Pokrowiec zapewnia należyte zabezpieczenie, zarówno podczas przenoszenia, jak i niespodziewanych upadków, chroniąc sprzęt przed zarysowaniami czy bardziej poważnymi usterkami związanymi z uszkodzeniem podzespołów.

Jego zewnętrzna warstwa została wykonana z solidnej powłoki, która nie podlega odkształceniom, dzięki czemu etui dobrze sprawdza się, np. podczas transportu z innymi rzeczami w torbie lub plecaku. Dla komfortu użytkowników Explorer wyposażony jest także w zamek błyskawiczny oraz zawieszki na szyję i nadgarstek, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed upuszczeniem i pozwalają w wygodny sposób przenosić aparat czy nawigację.

Pokrowiec posiada również wewnętrzną kieszeń, w której można bezpiecznie schować pieniądze czy dokumenty. Cygnett Explorer prezentuje prosty, minimalistyczny design i dostępny jest w jednej z czterech wersji kolorystycznych – czarnej, białej, srebrnej i czerwonej.

Cena: Camera Case Explorer Small Hard Shell –  43 PLN, Camera Case Explorer Medium Hard Shell – 43 PLN