19/11/2010

Zaczarowany ołówek zamiast myszki

Genius wprowadził do oferty nowy produkt, wyglądem przypominający tradycyjne pióro. Pen Mouse adresowany jest do osób, które cenią sobie wygodę oraz komfort i może okazać się ciekawym zamiennikiem standardowej myszki.

Sercem tego niecodziennego pióra jest sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI. Urządzenie potrafi jednak pracować także przy 400 i 800 DPI. Za komunikację z komputerem odpowiada bezprzewodowa technologia 2,4 GHz, która oprócz energooszczędności redukuje zakłócenia i wydłuża zasięg działania nawet do 10 metrów.

Detektor ruchu odpowiada za oszczędzanie energii, przełączając tę unikalną myszkę w stan uśpienia, kiedy nie jest używana. Co ciekawe, Pen Mouse może być trzymany dokładnie w taki sam sposób, jak tradycyjne pióro.

Jest idealny zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Działa także na każdej powierzchni i pod każdym kątem.

Z interesujących funkcji, warto wymienić tzw. Flying Scroll, odpowiedzialny za szybkie i bezproblemowe przewijanie stron internetowych lub dokumentów.

Na uwagę zasługuje również miniaturowy odbiornik w stylu „podłącz i zapomnij”, który wraz z estetycznym pokrowcem powinien zapewnić pełen komfort podczas transportu.

Pen Mouse, podobnie jak wszystkie produkty marki Genius, objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Urządzenie trafi do polskich sklepów w pierwszym kwartale przyszłego roku, a jego sugerowana cena detaliczna wyniesie ok. 99 PLN brutto.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Smartfon ZOJI Z6 – stylowy i odporny

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...