23/02/2010

Zewnętrzna kamera sieciowa Edimax z technologią Plug & Play i DDNS-free

Edimax prezentuje zewnętrzną kamerę sieciową IC-9000, zaprojektowaną z myślą o łatwości użytkowania z funkcją DDNS-free. Funkcja ta oznacza, że w łatwy sposób można się połączyć przy użyciu dostarczonego oprogramowania bez konieczności konfiguracji nazw DDNS oraz przekierowania portów w routerze.

Konfiguracja odbywa się w technologii Plug & Play. Należy tylko podać numer kamery i hasło w dołączonym oprogramowaniu, aby uzyskać dostęp do obrazu z kamery.

Kamera posiada sensor o wysokiej czułości, diody podczerwieni oraz obudowę odporną na wpływy środowiska o indeksie IP66. Funkcje te pozwalają na poprawę bezpieczeństwa nawet w ciemności, w każdych warunkach pogodowych. Kamera umożliwia również dostosowanie poziomu oświetlenia na odległość do 30 metrów oraz liczbę włączonych diod w zależności od odległości – powoduje to uzyskanie najlepszej jakości obrazu.

W celu optymalizacji i poprawy jakości obrazu wideo, kamera posiada automatyczną funkcję ICR (IR Cutter Remover), która sprawia, że światło podczerwone jest usuwane w ciągu dnia oraz jest przepuszczane podczas nocy.

Dodatkowo, kamera obsługuje kodowanie MPEG4, co pozwala na rejestrację wideo. Kamerę IC-9000 można zintegrować z dyskiem sieciowym, dzięki czemu urządzenie to może funkcjonować jako rejestrator obrazu (NVR).

Kamera IC-9000 obsługuje protokół 3GPP oraz posiada dołączone programowanie, które pozwala na podgląd obrazu na większości telefonów komórkowych w każdym miejscu i czasie.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Bezprzewodowy router szerokopasmowy nLite 150 Mb/s od Edimax

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...