21/07/2009

Canon: oprogramowanie dla skanerów ScanFront

Canon Europe poinformował o udostępnieniu pakietu programistycznego Software Development Kit (SDK) dla skanerów sieciowych ScanFront 220/220P. Niezależni producenci oprogramowania mogą wykorzystać SDK na dwa sposoby: jako narzędzie do dostosowywania interfejsu użytkownika oraz jako rozwiązanie do tworzenia dodatków.

Za pomocą narzędzia do dostosowywania interfejsu użytkownika programiści mogą szybko i łatwo tworzyć  firmowe lub dostosowane motywy ma wyświetlaczu skanera ScanFront, na przykład dodać logotypy albo firmowe layouty.

Canon ScanFront 220

Nowy pakiet Add-in SDK pozwala niezależnym producentom oprogramowania opracowywać własne rozwiązania do przechwytywania dokumentów, uzupełniające dotychczasowe funkcje skanerów ScanFront 220/220P. Mogą one obejmować tworzenie dostosowanych procesów logowania do urządzenia albo rejestrowanie ważnych meta-danych.

Kompaktowe kolorowe skanery sieciowe ScanFront 220/220P zwiększają wydajność i ograniczają  koszty poprzez szybkie, bezpieczne i łatwe skanowanie oraz rozpowszechnianie dokumentów. Rozwiązania programowe dostępne na rynku można teraz zintegrować ze skanerami za pośrednictwem pakietu SDK, dzięki czemu więcej klientów będzie mogło skorzystać ze zwiększonej wydajności pracy.

Pakiet SDK jest dostępny bezpłatnie dla programistów uczestniczących w programie Canon Business Solutions Developer Programme (BSDP), który zapewnia twórcom oprogramowania narzędzia i zasoby techniczne niezbędne do opracowywania rozwiązań dla biznesowych urządzeń Canona.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Canon wprowadza platformę druku nowej generacji

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...