Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

Artykuł Sponsorowany w Techcity.pl

Zapraszamy firmy do skorzystania z naszej oferty reklamowej w postaci Artykułu Sponsorowanego. Jest on publikowany w dużym, górnym boksie naszego serwisu przez dowolną ilość dni określoną w zamówieniu. Artykuł Sponsorowany to jedna z najefektywniejszych form reklamy w sieci.

Artykuł Sponsorowany w Techcity.pl

  • Artykuł Sponsorowany w Techcity.pl może zostać dostarczony przez reklamodawcę lub przygotowany przez naszą redakcję. Każdy tego typu tekst, który przygotujemy, będzie opracowany zgodnie z zasadami SEO marketingu i z najwyższej jakości treścią.
  • Zaletą naszego Artykułu Sponsorowanego jest dowolna ilość linków oraz zdjęć, które możecie zamieścić w treści. Publikacja obejmuje też nasze kanały Social Media.
  • Po zakończeniu emisji Artykuł Sponsorowany nadal pozostaje w naszym serwisie i można go znaleźć w tekstach archiwalnych. Nie usuwamy Artykułów Sponsorowanych jak niektórzy wydawcy i gwarantujemy niezmieniony adres URL tekstu. Dzięki temu reklamodawca zyskuje dodatkowy efekt SEO.

Publikacja artykułu w dziale KOMUNIKATY FIRM kosztuje 50 zł netto. W tym przypadku artykuł publikowany jest bez linków i zdjęć.

Zamówienia pod adresem: redakcja@techcity.pl

Techcity na Facebooku