Artykuł Sponsorowany w Techcity.pl

Zapraszamy firmy do skorzystania z naszej oferty reklamowej w postaci Artykułu Sponsorowanego. Jest on publikowany w dużym, górnym boksie naszego serwisu przez dowolną ilość dni określoną w zamówieniu. Artykuł Sponsorowany to jedna z najefektywniejszych form reklamy w sieci.

  • Artykuł Sponsorowany w Techcity.pl może zostać dostarczony przez reklamodawcę lub przygotowany przez naszą redakcję. Każdy tego typu tekst, który przygotujemy, będzie opracowany zgodnie z zasadami SEO marketingu i z najwyższej jakości treścią.
  • Zaletą naszego Artykułu Sponsorowanego jest dowolna ilość linków (dofollow) oraz zdjęć, które możecie zamieścić w treści. Publikacja obejmuje też nasze kanały social media.
  • Po zakończeniu emisji Artykuł Sponsorowany nadal pozostaje w naszym serwisie i można go znaleźć w tekstach archiwalnych. Nie usuwamy Artykułów Sponsorowanych jak niektórzy wydawcy i gwarantujemy niezmieniony adres URL tekstu. Dzięki temu reklamodawca zyskuje dodatkowy efekt SEO.
  • Współpracujemy z platformą WhitePress.

Mamy trzy podstawowe plany cenowe w przypadku artykułów dostarczonych przez klienta (w przypadku konieczności opracowania tekstu przez naszą redakcję cena jest wyższa):

  • artykuł Mini – cena 129 zł netto (1 dzień obecności na sliderze strony głównej),
  • artykuł Standard – cena 189 zł netto (3 dni obecności na sliderze strony głównej),
  • artykuł Pro – cena 249 zł netto (6 dni obecności na sliderze strony głównej)

Jeżeli jesteś zainteresowany, masz pytania lub oczekujesz niestandardowych działań (przygotowanie recenzji, cykl artykułów itp.) to skontaktuj się z nami: redakcja@techcity.pl

Istnieje też możliwość publikacji artykułów w dziale KOMUNIKATY FIRM (w tym przypadku artykuł publikowany jest bez linków i zdjęć). Jest to oferta skierowana głównie do agencji public relations – chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas: redakcja@techcity.pl

Tani Artykuł Sponsorowany

Artykuł Sponsorowany gwarantuje doskonałe dotarcie do czytelnika – znajduje się na głównej stronie, na samej górze, wśród jednego z dwóch polecanych w danym dniu tekstów. W zależności od wybranego pakietu cenowego jest widoczny przez 24 godzin lub dłużej. Po zakończeniu emisji artykuł nadal pozostaje w naszym serwisie i można go znaleźć w tekstach archiwalnych! Nie usuwamy artykułów sponsorowanych jak niektórzy wydawcy i gwarantujemy niezmieniony adres URL tekstu. Dzięki temu reklamodawca zyskuje dodatkowy efekt SEO.

Przykłady artykułów sponsorowanych w Techcity.pl:

1) https://techcity.pl/2019/11/bitdefender-2020.html

2) https://techcity.pl/2016/02/przeglad-najpopularniejszych-telefonow-za-1-zl-w-play.html

3) https://techcity.pl/2020/08/jaka-telewizje-wybrac-do-domu.html

4) https://techcity.pl/2020/07/nowe-filmy-cda.html

5) https://techcity.pl/2020/05/najlepsze-komedie-cda.html

Zamówienia pod adresem: redakcja@techcity.pl

Udostępnij ten artykuł...