Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/12/2012

Eagle Eye Natec Genesis – jedno urządzenie do dwóch platform

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych poinformował o dostępności firmware do adaptera Eagle Eye. Najnowsze oprogramowanie umożliwia korzystanie z jednego urządzenia dla platform Xbox360 i PS3.

Eagle Eye Natec Genesis to adapter,  który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy  zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Najnowszy sterowniki  do tego urządzenia pozwala  wykorzystać  ten sam adapter dla konsol PS3 oraz Xbox360. Wcześniej aby korzystać z adaptera na konsoli PS3 lub Xbox360 trzeba było zakupić dedykowane urządzenie.
Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia  modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada pozwala na szybszą reakcję i większą precyzję, zapewniając znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki.


Klawiatura i mysz to efektywniejsza konfiguracja, która pozwala na osiąganie lepszych wyników  w porównaniu z wykorzystaniem typowego kontrolera do konsol. Urządzenie Eagle Eye docenią w szczególności „hard corowi” gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz Ci którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z „PCta” na konsole i cały czas mają trudność w sterowaniu gamepadem.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 299 zł.

Przeczytaj także:   Śledź szanse Polski na Eurowizji za pomocą Google

Ranking najpopularniejszych aplikacji sportowych do ćwiczeń w domu

Obserwowany zwrot w stronę zdrowego stylu życia zaowocował wieloma udogodnieniami i możliwościami dla zaawansowanych sportowców, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Dzięki aplikacjom sportowym codzienne treningi są na wyciągnięcie ręki, co zwłaszcza w dobie pandemii jest niezwykle korzystne. Obserwując ten trend, Sklep Sportowy opracował listę 10 najpopularniejszych darmowych aplikacji sportowych z […]

Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci

Zapraszamy Was do galerii najlepszych zdjęć związanych ze strajkiem kobiet, na jakie trafiliśmy w sieci. Jeśli macie swoje propozycje, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Wi-fi w jakości […]

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku